טיול משפחות לשומרי מסורת לרומניה והרי הקרפטים6 לילות 7 ימים כשר ע"ב חצי פנסיון החל מ 1059 יורו לאדם המחיר מותנה בחדר של זוג +ילד
מחיר באתר:  4,099 
תאריכי יציאה

14.07

04.08

11.08

18.08

יש תוספת ליציאות באגוסט

לקבלת הנחות מיוחדות לכל ילד כשני, שלישי ורביעי בחדר ולמבצעים מיוחדים למקדימים להירשם אנא פנה למשרדנו

0546782775

או

0544775292

בוקרשט רומניה טיול משפחות לרומניה והרי הקרפטים שומרי מסורת
מסלול טיול


1.יום ג'
תל אביב – בוקרשט, סיניה, סלאניק פראחובה ומכרות המלח.
נמריא מנמל התעופה ע“ש בן גוריון לבוקרשט, בירת רומניה. עם הנחיתה בשעות הבוקר המוקדמות, ניסע למלון בסיניה. לאחר התארגנות וארוחת הבוקר, ניסע לעיירה סלאניק, השוכנת על גדות נהר פראחובה במחוז פראחובה. נבקר במכרות המלח הייחודיים של רומניה, הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה. נסייר בעומק המכרות ונלמד על הפעילות באזור, כולל תיירות המרפא אשר התפתחה במקום. בתום הביקור,יינתן זמן לקניות וחזרה למלון ארוחת ערב כשרה במלון.

2.יום ד'
טירת בראן, דמבוביצ‘וארה,פארק ההרפתקאות
הבוקר ניסע ,דרך מעבר ההרים דמבוביצ'וארה ונערוך הליכה לאורך ערוץ הנחל נמשיך לטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זו לזה ונותנים חיים לאגדתו של דראקולה. הטירה הלבנה המשקיפה על נופי העיר, נראית למרחק על שלל מגדליה העגולים והמחודדים. כאן גם יינתן זמן לקניות בשוק המקומי הססגוני ומשם נמשיך לבילוי בפארק ההרפתקאות. בסיום נחזור למלון ארוחת ערב כשרה במלון.

3.יום ה'
ארמון פלש, פארק המים, ברשוב
נצא ליום טיול אותו נתחיל בביקור בארמון פלש - אחד היפים באירופה, שנבנה בסוף המאה
ה-19, בתקופת המלך קרול הראשון ותוכנן ע“י הארכיטקט האוסטרי ליימן, אשר שימש כארכיטקט הראשי של חצר המלוכה הרומני. בתום הביקור, ניסע לחצי יום בילוי בפארק המים. לאחר בילוי בפארק, ניסע לביקור בבראשוב - "כתר הקרפטים". בעיר בעלת האופי והסגנון הגרמני נראה את הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה. נבקר בבית הכנסת המרשים, שנוסד ב-1901 ושופץ לפני מספר שנים. נבקר גם בגן פרס נובל, בו נמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס ובהמשך זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. ובסיום נחזור למלונינו ארוחת ערב במלון.

4.יום ו'
סיניה והרי הקרפטים, טיול ג'יפים.
יום חופשי. לאחר ארוחת הבוקר אפשרות לצאת לטיול שטח מיוחד בן כ-4.5 שעות, שיערך בג'יפים 4X4. הטיול ייקחנו בנסיעה בהרים ובין היערות, כולל תצפית מגובה של כ-1700 מ'. נמשיך לאזור סכר ואגם יפה, נערוך הליכה רגלית קלה במעבר הרים ונעצור להפסקת אוכל (הארוחה לא כלולה). נגיע למלון להכנות לשבת, תפילת ליל שבת וסעודה כשרה במלון.

5.שבת
סיניה
לאחר תפילה וסעודת שבת, נטייל רגלית באזור המלון בלוויית מלווה הקבוצה.

6.יום א'
פויאנה ברשוב
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לפויאנה בראשוב אתר התיירות היפה ברומניה הממוקם בגובה של 1000 מטר מעל פני הים. ניסע בכביש החוצה יערות ופניני טבע מדהימות עד הגעתנו לאתר הסקי. נסיים בפארק החבלים, שבבראשוב ובו נוכל לעשות אומגה בין העצים, ללכת על גשרים תלויים, לטפס על קירות ועוד. בתום הביקור מלא האדרנלין נשוב למלוננו.
ארוחת ערב כשרה במלון.

7.יום ב'
בוקרשט - תל אביב
ניסע לבוקרשט, המכונה "פריס של המזרח". עם ההגעה נערוך סיור בו נראה את פארק הראסטראו, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית ושער הניצחון משנת 1919. נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ'אוצ'סקו ומולו ניצב בית הסנאט. נצפה על בית הכנסת ונראה את בית הפרלמנט, המבנה המרשים והשני בגודלו בעולם במספר החדרים שבו. המעוניינים יוכלו (בתשלום) להיכנס לסיור מודרך במבנה המרשים. במידה ויוותר לנו זמן, נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור.
בערב - בהתאם לשעת הטיסה הסעה לנמל התעופה וטיסה חזרה ארצה

הערה:
בתאריך - 11.7 - הטיול יתחיל ביום חמישי . לא יהיה שנוי בטיסות ו/או במסלול מלבד שנוי יום.
לפרוט מחירים נא פנו לסוכן הנסיעות או לאתר האינטרנט.

המחיר כולל

* בית מלון - אכסון למשך 6 לילות במלון דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים
צמודים משך כל ימי הטיול, במלון בית כנסת עם ספר תורה.
* כלכלה – חצי פנסיון, כדלהלן:
ארוחות בוקר – 6 ארוחות בוקר בסגנון מזנון.
ארוחות ערב – 2 ארוחות שבת בשריות כשרות ועוד 4 ארוחות ערב חמות, על בסיס דגים כשרים
(אמנון או פורל), אשר תוגשנה בבית המלון.
* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות ומדריך).
* תחבורה - אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
* מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה.
* מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

המחיר אינו כולל:
* ביטוח רפואי/מטען
* הוצאות אישיות שונות
* תשר למדריך הישראלי


פרטי העסק
company logo
שם החברה:
Coupon Kasher
טלפון:
0546782775
שעות פעילות
בימים א-ה בין השעות 08:30 - 18:00

מוצרים נוספים

בהצטרפותך לרשימת התפוצה, הנך מאשר את תנאי השימוש של האתר